wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Oferta produkcyjna

Kontakt

Nowości w sklepie chemicznym on-line

123456

Najczęściej kupowane

12

Oferta produkcyjna

Linie produktowe w ofercie produkcyjnej odczynników chemicznych Pol-Aura:
 
alt
Aura Basic stanowi linię najczęściej używanych odczynników chemicznych, na które zgłaszają Państwo największe zapotrzebowanie. Jest to zbiór 20 różnorodnych substancji, zarówno organicznych, jak i nieorganicznych. Sprzedajemy w ramach linii alkohole, na które istnieje duży popyt, takie jak: gliceryna, 2-propanol. Dostępne są także kwasy karboksylowe, na przykład: kwas cytrynowy 1 hydrat. Pozostałe grupy odczynników chemicznych to sole - organiczne i nieorganiczne, wodorotlenki. Odczynniki chemiczne linii Aura Basic mają najwyższą jakość, charakteryzują się czystością na poziomie czda - czysty do analizy.
Linia odczynników chemicznych Aura Biol jest zbiorem substancji odpowiednich do biologii molekularnej. Biologia molekularna to nauka o procesach biologicznych na poziomie cząsteczek, czyli na poziomie molekularnym. Analizując funkcjonowanie organizmów żywych, nie można pominąć znaczenia właściwości tworzących je cząsteczek. Cząsteczki, którymi szczególnie interesuje się biologia molekularna to białka, RNA i DNA. Odczynniki chemiczne Aura Biol to różnego rodzaju substancje organiczne.
alt
alt
Aura Dry to linia odczynników chemicznych będących bezwodnymi rozpuszczalnikami, które są przeznaczone do użycia w syntezie organicznej, oligonukleotydowej i metaloorganicznej. W ramach linii dostępnych jest kilkadziesiąt substancji organicznych. Spośród nich można wymienić: alkohole, takie jak metanol czy izopropanol, węglowodory, na przykład alkany czy ketony, a także fluorowcopochodne węglowodorów - na przykład 1-chlorobutan i dichlorometan.
Aura LifeScience jest linią zawierającą wiele chemikaliów i biochemikaliów, wykorzystywanych do pracy w laboratorium. W ofercie są między innymi bufory biologiczne, aminokwasy, antybiotyki, cukry, witaminy, barwniki. Life Science oznacza nauki o życiu. Można spośród nich przykładowo wymienić: biologię, anatomię, biotechnologię, biolingwistykę, neurobiologię, genetykę, biologię ewolucyjną. W obszarze zainteresowań nauk o życiu są wszelkiego rodzaju organizmy żywe, rozpatrywane w różnych aspektach.
alt
alt
W ramach linii Aura Metals zebraliśmy często używane metale, takie jak złoto, srebro, platyna, iryd - przykłady metali szlachetnych, o dużym stopniu trwałości, charakteryzujących się nieznaczną reaktywnością chemiczną. Oferujemy produkty pod różnymi postaciami: druty, pręty, folie - zapewniamy możliwość wyboru wielu rozmiarów; oprócz tego dostępne są proszki, nanoproszki i granulki. 
Aura Pure to zbiór kilkudziesięciu substancji o wysokim stopniu czystości. Większość z nich to organiczne związki chemiczne, takie jak na przykład: 1,2-dichlorobenzen, aceton, dichlorometan, etanoloamina, cykloheksan, metanol, alkany: heksan, heptan. Wszystkie substancje są bardzo czyste - o czystości czda - czysty do analizy. Charakteryzuje je znikomy poziom zanieczyszczeń, mają w składzie 99,9–99,99% danej substancji. Oprócz organicznych związków chemicznych sprzedawane są też inne substancje, na przykład woda.
alt
alt
Linia produktów Aura School jest stworzona z myślą o konkretnej grupie odbiorców - szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Celem linii Aura School jest zaopatrzenie szkolnej pracowni chemicznej w niezbędne odczynniki chemiczne. Chcemy zapewnić wysoką jakość zajęć dydaktycznych, umożliwiając przeprowadzenie doświadczeń chemicznych. Dostępne są różnego rodzaju substancje w ramach linii, na przykład: alkohole, jak etanol i izopropanol, z innych substancji można też wymienić benzynę ekstrakcyjną, sole nieorganiczne, na przykład azotan(V) sodu (saletra chilijska), metale - glin, miedź.
W ramach linii Aura Titrant zebraliśmy kilkaset roztworów mianowanych i odważek analitycznych. Roztwór mianowany ma dokładnie określone stężenie, które wyraża się w molach substancji rozpuszczonej na objętość roztworu - w molach na litr. Jest to stężenie molowe. Odważka analityczna to dokładnie odmierzona ilość substancji przeznaczona do zrobienia roztworu mianowanego. Jako przykłady roztworów mianowanych linii Aura Titrant można podać: wiele stężeń molowych amoniaku, a także kwasu szczawiowego, kwasu solnego. Natomiast z odważek analitycznych można podać  różne stężenia kwasu siarkowego, kwasu solnego, potasu jodanu.
alt
alt
AuraUltra to zbiór kilkunastu odczynników chemicznych, przeznaczonych do chromatografii - cieczowej (LC) i gazowej (GC). Chromatografia to technika odseparowania substancji, z których składa się roztwór i następnie zidentyfikowania ich. Oprócz wody do chromatografii cieczowej, na linię AuraUltra składają się substancje organiczne, takie jak na przykład: aceton do GC, propanol do LC, pentan do GC, toluen do GC.

Przejdź do strony głównej
payu

Wszystkie prawa zastrzeżone - Odczynniki chemiczne POL-AURA - 2022
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu