wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O firmie

Kontakt

Nowości w sklepie chemicznym on-line

123456

Najczęściej kupowane

HitEtylowy alkohol 96%, CZDA [64-17-5]
Etylowy alkohol 96%, CZDA [64-17-5]73,80 zł brutto60,00 zł netto
12

O firmie

Pol-Aura to kompleksowa oferta odczynników chemicznych dla laboratoriów. Głównym zadaniem przedsiębiorstwa jest dostarczenie substancji chemicznych wg potrzeb Klienta.

DOŚWIADCZENIE
Pol-Aura, powstała w 1991 roku, to firma rodzinna z 30 letnim doświadczeniem na rynku laboratoryjnym w Polsce. Przeżywaliśmy wzloty i upadki, zmiany ustrojowe, kryzysy ekonomiczne, przełom XX/XXI wieku i działamy dalej. Uważamy, że dostarczając Wam substancje chemiczne dokładamy swoją cegiełkę do rozwoju nauki i lepszego poznania otaczającego nas świata!

WYGODA
www.pol-aura.pl to rozbudowany katalog zakupowy, w którym znajdziesz produkty producentów krajowych i zagranicznych a łączna ilość dostępnych substancji przekracza kilkadziesiąt tysięcy. Pracujemy, by katalog był jak najbardziej przejrzysty, prosty, czytelny i wygodny w użyciu. Nie masz czasu szukać? Wyślij nam zapytanie ofertowe, ofertę otrzymasz niezwłocznie.


ELASTYCZNOŚĆ
W przeciwieństwie do dużych korporacji załatwisz z nami rzeczy niemożliwe „od ręki” a kontakt z nami będzie szybki, prosty i bezpośredni. Oferujemy tysiące tańszych produktów zamiennych, dzięki czemu obniżysz koszt swoich badań. Dostarczamy najbardziej niedostępne substancje, gdy inny rozkładają ręce.
 

BEZPIECZEŃSTWO
Znaczna część sprzedawanych substancji chemicznych to produkty niebezpieczne, dlatego podstawa naszej działalności to bezpieczny obrót, pakowanie, transport i oznakowanie produktów chemicznych. Zapewniamy aktualną, właściwą i pełną dokumentację techniczną substancji. Sprzedajemy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi.
  Odczynniki do badań naukowych.Odczynniki do badań naukowych
Znajdziemy i zaoferujemy dla Ciebie substancje chemiczne, których poszukujesz. Nieważne jak duże lub jak małe jest Twoje zapotrzebowanie. Postaramy się dostarczyć każdą ilość substancji, choćby z drugiego końca Ziemi do pomyślnej realizacji Twojego projektu badawczego na czas, na miejsce i na pewno. Zawiedli Cię inni dostawcy? Spróbuj u nas.


Odczynniki dla laboratoriów.Odczynniki dla laboratoriów analitycznych, badawczych i kontrolnych
Prowadząc analizy i badania kontrolne potrzebujesz sprawdzonego partnera. Szybkie dostawy, sprawdzona jakość produktów, odpowiednie stany magazynowe, konkurencyjne ceny– to znajdziesz w Pol-Aura. Zajmij się badaniami, nam zostaw resztę.Odczynniki dla research&development.Odczynniki chemiczne dla prac rozwojowych
Pracując nad nowymi produktami w działach R&D testujesz i wdrażasz nowe rozwiązania. Innowacyjne produkty poddajesz badaniom, a niezbędne odczynniki do testów znajdziesz w Pol-Aura.Odczynniki dla nauki.Odczynniki na potrzeby dydaktyki
Chemia to jeden z najbardziej fascynujących przedmiotów w szkołach i na uczelniach przede wszystkim dzięki doświadczeniom chemicznym urzeczywistniającym rozważania teoretyczne. Kompleksowo wyposażymy każdą pracownię chemiczną w niezbędne do doświadczeń substancje chemiczne.

 

 

Przejdź do strony głównej
payu

Wszystkie prawa zastrzeżone - Odczynniki chemiczne POL-AURA - 2023
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu