wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Oferta dystrybucyjna

Kontakt

Nowości w sklepie chemicznym on-line

123456

Najczęściej kupowane

HitEtylowy alkohol 96%, CZDA [64-17-5]
Etylowy alkohol 96%, CZDA [64-17-5]73,80 zł brutto60,00 zł netto
12

Oferta dystrybucyjna

W ofercie dystrybucyjnej posiadamy odczynniki chemiczne następujących producentów:
 
alt
Acros
Acros Organics jest częścią Thermo Fisher Scientific, zajmuje się produkcją i sprzedażą substancji chemicznych. Obiekty produkcyjne Acros posiadają certyfikaty w zakresie zarządzania jakością i środowiskiem zgodnie z ISO 9001 i ISO 14001. Te systemy zarządzania mają zastosowanie do pozyskiwania, kontroli jakości, obsługi, pakowania, magazynowania i globalnej dystrybucji wysokiej jakości chemikaliów z zakładów należących do Acros.
 

Ponad 50 lat firma Alfa Aesar produkuje i sprzedaje odczynniki chemiczne używane w celach badawczych i rozwojowych, zajmując wiodącą pozycję na rynku. W ofercie ma ponad  38 000 produktów, Alfa Aesar jest gotowa przygotować określoną substancję na zamówienie klienta. Oferowane produkty to: substancje nieorganiczne, organiczne, metaloorganiczne, czyste metale i pierwiastki, związki metali szlachetnych i katalizatory, biochemikalia, produkty ogniw paliwowych, nanomateriały, pierwiastki ziem rzadkich, produkty analityczne, sprzęt laboratoryjny. W ramach 38 000 produktów 5 000 to biochemikalila.
alt
AlfaAesar
alt
Avantor

Avantor jest spółką akcyjną oferującą szeroki zakres substancji chemicznych, jest jedynym w Polsce producentem rozpuszczalników o wysokiej czystości. Produkty firmy Avantor znajdują zastosowanie w wielu branżach przemysłowych, na przykład w przemyśle spożywczym czy farmaceutycznym. Laboratoria badawcze dokonują zakupu wysokiej jakości odczynników chemicznych od firmy Avantor. Przedsiębiorstwo produkuje rozpuszczalniki do chromatografii cieczowej, gazowej, spektroskopii oraz rozpuszczalniki bezwodne.
 

Chempur to jeden z największych producentów odczynników chemicznych w Polsce. Dysponuje dużym katalogiem produktów, liczącym około 4500 pozycji. Siedziba firmy Chempur znajduje się w Piekarach Śląskich. Oprócz oddziału w Piekarach Sląskich, są jeszcze dwa oddziały: w Tarnowskich Górach i w Krupskim Młynie. Firma Chempur prowadzi współpracę z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach w zakresie kontroli jakości produktów przedsiębiorstwa.
 
alt
Chempur

Applichem

Poprzez rozwiniętą sieć dystrybucji produkty marki Applichem są sprzedawane w ponad 80 krajach   świata. W ofercie można znaleźć wysokiej jakości substancje przeznaczone dla celów badawczych i produkcji. Produkty marki Applichem znajdują istotne zastosowanie w służbie zdrowia, przemyśle spożywczym, zapewnieniu efektywnego wykorzystania energii, tworzeniu nowych technologii. Odczynniki chemiczne Applichem poddane są ścisłej kontroli w laboratoriach, spełniają wymagania pod względem jakości.
 

Honeywell to amerykański koncern przemysłowy, mający ponad stuletnią historię. Częścią działalności koncernu jest produkcja odczynników chemicznych. W ofercie jest szeroki zakres substancji, na przykład kwasy, które rozpuszczając się w wodzie tworzą jony oksoniowe oraz zasady, które w wodzie dają jony wodorotlenkowe. Oprócz tego można zakupić bufory utrzymujące stały zakres pH, a także odczynniki chemiczne do biosyntezy, sole powstałe z reakcji kwasu i zasady, odczynniki chemiczne o różnym stopniu czystości.
 

Honeywell

Fisher Chemicals

Portfolio Fisher Chemicals oferuje ponad 800 wysokiej jakości rozpuszczalników, stworzonych dla zastosowania w chromatografii cieczowej/spektrometrii mas (LC/MS), wysokosprawnej chromatografii cieczowej (HPLC), chromatografii gazowej (GC) i spektrometrii. Rozpuszczalniki Fisher Chemicals są wytworzone obiektach przemysłowych posiadających certyfikat ISO 9001, przechodzą rygorystyczną kontrolę jakości. Lata doświadczenia i zespół profesjonalistów pracujących dla Fischer Chemicals pozwalają na zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta, pomocy technicznej i szybkiej dostawy.

Firma Maybridge została założona w 1962 roku i stała się częścią Thermo Fisher w 2002 roku. Pod marką Maybridge oferowany jest szeroki zakres innowacyjnych i zróżnicowanych substancji lekopodobnych stosowanych w wynajdywaniu leków. Produkty te pozwalają przyspieszyć proces tworzenia nowych farmaceutyków. Zespół tworzący substancje chemiczne marki Maybridge zapewnia wysoką jakość produktów i usług dla wciąż rosnącej liczby klientów.

Maybridge

Lach-ner

Lachner jest producentem i dystrybutorem czystych substancji chemicznych i odczynników chemicznych, przeznaczonych do laboratoriów. Początki firmy Lachner sięgają końcówki XIX wieku. Obecnie przedsiębiorstwo ma rozwiniętą sieć dystrybucji, koncentrując swoją aktywność na Środkowej i Wschodniej Europie. Firma ma własne laboratoria, których celem jest kontrola jakości,  oprócz tego posiada obiekty produkcyjne i magazyny. Lachner może zaopatrywać przedsiębiorstwa przemysłu farmaceutycznego.

Od założenia w 1946, misją firmy TCI Chemicals jest przyczynianie się do rozwoju gospodarczego poprzez wytwarzanie i dostarczanie organicznych odczynników chemicznych przeznaczonych do zastosowania w laboratoriach. Obecnie TCI Chemicals oferuje ponad 30 000 wysokiej jakości odczynników chemicznych, sprzedawanych na całym świecie. W ostatnich latach działalność przedsiębiorstwa rozszerzyła się również o produkcję surowców dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego, produkuje też związki elektroluminescencyjne. Biura i laboratoria badawcze TCI Chemicals w Japonii zatrudniają ponad 300 osób. TCI utworzyło również spółki zależne, zakłady produkcyjne i własne zagraniczne biura w USA, Europie i Chinach.


TCI Chemiacls


Hanna Instruments

Grupa Hanna Instruments została utworzona w 1978 roku, ma 60 przedstawicielstw w 43 krajach. W Polsce oddział Hanna Instruments istnieje od 2000 roku, siedziba znajduje się w Olsztynie. Hanna Instruments ma długą historię rozwijania innowacyjnych produktów, aby zapewnić prostsze wykonywanie czynności laboratoryjnych. Innowacje opracowane przez Hanna Instruments to na przykład: elektrody pH z wbudowanym czujnikiem temperatury, wodoodporne przenośne mierniki pH, kolorymetry jednoparametrowe, przenośne mierniki przewodnictwa z jedną sondą, wieloparametrowe testery ręczne, wieloparametrowe mierniki przenośne z wbudowanym GPS.

Firma Hamilton specjalizuje się w rozwoju, produkcji i dostosowywaniu do potrzeb precyzyjnych urządzeń pomiarowych, zautomatyzowanych stacji roboczych do obsługi cieczy oraz systemów zarządzania próbkami. Procesy Hamiltona są zoptymalizowane pod kątem jakości i elastyczności. Hamilton od ponad 60 lat sprzedaje swoje produkty na całym świecie, będąc liderem na rynku międzynarodowym. Przedsiębiorstwo posiada oddziały w różnych częściach świata.
alt
Hamilton
 

Bogata oferta odczynników chemicznych

Asortyment obejmuje szeroki wybór wyrobów od najlepszych producentów. Odczynniki chemiczne są pozyskiwane od sprawdzonych i zaufanych dostawców, którzy zapewniają wysoką jakość, dobre ceny i wiarygodność dostarczanych artykułów. Dzięki temu możliwe jest zagwarantowanie pełnej zgodności podawanej na stronach specyfikacji poszczególnych substancji z rzeczywistością. W ofercie znajdują się bardzo różnorodne odczynniki chemiczne przeznaczone do wielu prac laboratoryjnych, a każdy z nich został dokładnie opisany. Klienci mogą liczyć też na konkurencyjne ceny i profesjonalną obsługę.

Istnieje możliwość składania zarówno pojedynczych, niewielkich zamówień, jak i przeprowadzenia transakcji hurtowych. Proponowany asortyment daje dostęp do wysokiej jakości i zarazem konkurencyjnych cenowo zamienników dla markowych wyrobów zachodnich producentów. Zamiast płacić duże pieniądze za odczynniki chemiczne takich przedsiębiorstw jak Merck/Sigma podobne substancje można nabyć znacznie niższym kosztem. Zdecydowanie warto dać sobie szansę na oszczędności bez kompromisów jakościowych!

Odczynniki chemiczne – dobre zamienniki produktów zachodnich marek

Wieloletnie doświadczenie w branży i rozbudowana infrastruktura pozwalają na sprawne realizowanie zamówień niezależnie od ich wielkości. Po złożeniu zamówienia klienci mają pewność szybkiego otrzymania zarówno niewielkich ilości produktów, jak i hurtowych wolumenów, w czym ważną rolę odgrywa odpowiednio rozbudowana struktura firmy. Kilka oddziałów rozlokowanych w całej Polsce sprawia bowiem, że czas dostaw jest skrócony do minimum.

Poza sprawnością i profesjonalizmem obsługi ważna jest przede wszystkim jakość sprzedawanych odczynników chemicznych. Doskonale wiadomo, co znajduje się w ofercie, ponieważ we własnym laboratorium dokładnie sprawdzany jest skład i właściwości każdej sprzedawanej substancji. Istnieje również możliwość wytwarzania autorskich odczynników – w ramach marki własnej udało się stworzyć aż kilka tysięcy produktów, które cieszą się dobrymi opiniami i są zamawiane przez kolejnych klientów. Wiele z nich jest dostępnych od ręki i od razu po kupnie dociera pod wskazany adres.

Szeroki wybór, wysoka jakość i atrakcyjne ceny odczynników chemicznych

Możliwość zamówienia wysokojakościowych zamienników dla produktów zachodnich marek jest szczególnie istotna dla laboratoriów i ośrodków badawczych, w których często i intensywnie korzysta się z odczynników chemicznych. Współpraca z Pol-Aura umożliwia duże oszczędności finansowe, jednak to tylko jeden z atutów oferty. Istnieje bowiem też możliwość składania zamówień na produkty stuprocentowo dostosowane do Państwa wymagań. Klienci mogą zlecać indywidualne projekty, w ramach których poza samymi gotowymi do użycia odczynnikami dostarczana jest kompletna dokumentacja.

Jeśli chodzi o wyroby marek trzecich, poniżej znajdują się opisy poszczególnych przedsiębiorstw, których asortyment został włączono do oferty. Wśród nich są wyłącznie zaufani partnerzy mogący zagwarantować pożądane właściwości swoich wyrobów przy zachowaniu konkurencyjnych warunków cenowych. Warto się z nimi zapoznać i składać zamówienia na wybrane produkty!


Przejdź do strony głównej
payu

Wszystkie prawa zastrzeżone - Odczynniki chemiczne POL-AURA - 2023
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu