Kategorie
Kontakt
Najczęściej kupowane
![Aceton czda min. 99,5% [67-64-1] Aceton czda min. 99,5% [67-64-1]](images/loader.gif)
![Etylowy alkohol bezwodny 99,8%, CZDA [64-17-5] Etylowy alkohol bezwodny 99,8%, CZDA [64-17-5]](images/loader.gif)

![2-Propanol (alkohol izopropylowy) r-r 70% czda [67-63-0] 2-Propanol (alkohol izopropylowy) r-r 70% czda [67-63-0]](images/loader.gif)
Nowości w sklepie chemicznym on-line
![Glin metal granulki 1-3mm [7429-90-5] Glin metal granulki 1-3mm [7429-90-5]](images/loader.gif)
![Kwas siarkowy 69% do oznaczania tłuszczów [7664-93-9] CZDA Kwas siarkowy 69% do oznaczania tłuszczów [7664-93-9] CZDA](images/loader.gif)
![Chloramina T 3hydrat CZ [7080-50-4] Chloramina T 3hydrat CZ [7080-50-4]](images/loader.gif)
| Piktogramy |  | 
| Hasło | UWAGA | 
| Zwroty H | Działa szkodliwie po połknięciu,Działa szkodliwie w kontakcie ze skórą,Działa drażniąco na skórę,Działa drażniąco na oczy,Działa szkodliwie w następstwie wdychania,Może powodować podrażnienie dróg oddechowych; | 
| Zwroty P | Unikać wdychania pyłu/dymu/gazu/mgły/par/rozpylonej cieczy,Dokładnie umyć ... po użyciu,Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy,W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ NA SKÓRĘ:+Umyć dużą ilością wody,W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO DRÓG ODDECHOWYCH:+Wyprowadzić lub wynieść poszkodowanego na świeże powietrze i zapewnić mu warunki do swobodnego oddychania,W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU:+Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut+Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Kontynuować płukanie | 
| Zwroty EUH | nie dotyczy | 
| Numer UN | nie dotyczy; | 
| RID/ADR | nie dotyczy | 
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
